Kotva
Kalendář akcí
Aktuality
12.1. od 16:00, Amida, Děčín. Více info v Aktuality/Foto
1.1.2020

 

 

 

24.11. 9:00-16:00 Amida, Děčín
12.11.2019

 

PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ PRO ŽENY Více info v záložce SEMINÁŘE
6.10.2019

 

Rodinné a syst. konstelace 22.9. od 15hod. v Amidě. Více info. najdete v Aktuality/Foto
11.9.2019

 

Rodinné a syst. konstelace 2.8. od 16hod. v Amidě. Více info. najdete v Aktuality/Foto
23.7.2019

 

 

Rodinné a systemické konstelace 12.7. od 16hod. v Amidě. Více info. najdete v Aktuality/Foto
3.7.2019

 

Rodinné a systemické konstelace 29.3. od 16hod. v Amidě. Více info. najdete v Aktuality/Foto
17.3.2019

 

 

Rodinné a systemické konstelace 18.1. od 16hod. v Amidě. Více info. najdete v Aktuality/Foto
2.1.2019

 

 

 

Podzimní rodinné a systemické konstelace 2.11. v Amidě
25.10.2018

Bližší informce k semináři najdete v Aktuality/Foto.

Rodinné a systemické konstelace 28.9. v Amidě
20.9.2018

Bližší informace k najdete v Aktuality/Foto

Seminář pro ženy - energie v nás a kolem nás. Od 14.9.
26.8.2018

Více informací naleznete v seminářích.

Rodinné a systemické konstelace
29.7.2018

Více informací o semináři v Aktuality/Foto.

Informace o metodě najdete v Terapie/Rodinné a systemické konstelace.

 

Jarní Akce - SLEVA na lymfatické masáže
16.4.2018

 

 

 

Jóga pro lymfatický systém 9:00 - 12:30 Amida
24.3.2018

 

Recenze


Majka má jedinečné vhledy, napojení na energie a dokáže se vcítit do velmi složitých situací. Absolvovala jsem s ní individuální i skupinovou konstelaci. Řešila jsem vztahy ať už partnerské nebo s dítětem, a vlastní zdraví. Pochopení toho, co a proč se mi děje, ošetření na energetické úrovni a následný efekt na reálný život byl pro mě obrovským přínosem. Nedá se ani popsat, jak jsem Majce vděčná za tuto pomoc. Konstelace s ní mohu skutečně doporučit! Z.
Byla jsem u Majky (pro mě u Marušky :-) ), na kineziologii i na konstelacích a je to neskutečný zážitek. Vše se mi začalo hned hýbat. Řešila jsem problémové vztahy v rodině a bolesti hlavy a pomohlo to :-). Můžu všem vřele doporučit....někdo třeba ještě váháte, myslím si, že obava před ostatními lidmi je zbytečná (u skupinových konstelací) všichni co tam jsou mají problémy a skoro pokaždé nakonec zjistí, že v životě řeší něco podobného. Já osobně jsem vděčná za tuto pomoc. M.
Joga s Majkou je velice příjemná relaxace. Každou hodinu má připravenou v jiném duchu, vždy nás naučí něco nového. Z jejich hodin chodím příjemně naladěná.  Musela jsem vyzkoušet i její masáž.  Provádí perfektní uvolňující masáž celých zad, přesně ví, kam sáhnout na akubody plosky nohou. Neprovádí to pouze rukama, ale především srdcem. Majka je velice příjemná, její masáž pohladí i na duši, odcházela jsem naplněna vnitřní pohodou. V jejím příjemném a energeticky nabitém prostředí a pod jejíma rukama se budete jistě cítit skvěle. Majka je prostě anděl. Martina H.

 

 

 

 

Těhotenská masáž od Majky byla moc příjemná. Majka je skvělá profesionálka, která ví, co který sval potřebuje a masáž vždy přizpůsobí konkrétní ženě. Mohla jsem si vybrat i vůni, kterou Majka použila do masážního oleje, což bylo super. Masáž byla v útulném prostředí malého salónku. Pokud tedy zvažujete jakoukoli masáž od Majky, nejenom tu těhotenskou, tak mohu jen a jen doporučit. 

Také vřele doporučuji jógu od Majky. Docházím k ní na cvičení již více jak rok a vždy se po cvičení cítím skvěle a plná energie. Na hodině se krásně uvolním a zrelaxuju a pokaždé se těším na další lekci. Po pravidelném cvičení cítím úlevu a harmonii v těle. Majka je skvělá žena s velkou dávkou inspirace. 

Diana

 

 

 

U Majky Janové jsem byla na aromaterapeutické masáži v květnu 2017.Znám ji jako lektorku jo'gy,na kterou již třičtvrtě roku docházím.Byla jsem zvědavá a zárovenˇse těšila na příjemný zážitek a relaxaci.Před samotnou masáží se mnou Majka probrala mé momentální psychické rozpoložení i zdravotní problémy(protože ji znám,bez obav jsem se jí svěřila) a ona pro mne podle potřeby vybrala nejvhodnější masáž.Ta proběhla v příjemném prostředí za použití vonných esencí,uklidnˇující hudby a hlavně díky velmi milé a empatické Majce zharmonizovala mou vlivem okolností,,rozbouřenou" mysl.Z masáže jsem odcházela uvolněná,pozitivně naladěná s myšlenkou,že jen více takových milých a lidských bytostí,a svět by byl hezčí.Z Majky přímo vyzařuje pozitivní energie a klid,který  při svých lekcích jo'gy přenáší i na nás ostatní.Pro sebe jí říkám,,sluníčko"a nemyslím to jen jako lichotku.Kdo chcete
,přijdťe,vyzkoušejte a uvidíte sami! Hanka E.

 

 

 

K Majce jsem se na cvičení dostala přes kamarádku, která po každé hodině přišla nadšená, ukazovala mi nové cviky a co v kanceláři nešlo předvést tak podrobně popisovala, ale Majka už měla kurs plný, tak jsem čekala na další rok, jestli Majka neotevře nový. A podařilo se. Těším se na každou hodinu, Majka jako by vždycky věděla nebo byla naladěná na stejnou notu, protože vždy procvičíme přesně to co moje tělo potřebuje, ale na tom se shodneme všechny „jogínky“ jak nám Majka říká, i když k těm máme ještě daleko, ale cestu už jsme nastoupily J. Konečná relaxace je zakončená voňavou tečkou. Majka nám na zápěstí nakape voňavou esenci, která se vždy hodí k danému okamžiku a k vůni nám vždy něco povypráví, takže odcházíme protažené, provoněné a s úsměvem na rtu.

 Jednou nám na hodině prozradila, že studuje Dornovu metodu, kterou spojí s aroma masáží. Vzhledem k tomu, že mám problémy s klouby a zkouším všechno možné abych si pomohla, musela jsem samozřejmě vyzkoušet i toto. Objednala jsem se hned jak to bylo možné. Majka už na mě byla předpřipravená J, ale nejdřív jsme si popovídaly, pak proběhla prohlídka a podle zjištěných závad J rehabilitační cviky. Cítila jsem úlevu už při cvičení, párkrát jsem se příjemně prokřupla. Po cvičení jsem si měla vybrat z otočených kartiček, tu podle, které mi bude namíchán masážní olej přímo na míru. Byly vyvedeny v různých barvách a já bych si určitě vybrala modrou, kterou miluju, tak jsem raději zvolila volbu losem. Vybrala jsem si opět přesně to co moje tělo potřebuje a to není pravidlem, protože pokud tahám čísla nebo výherní losy tak nikdy nic nevyhraju J. Majka začala masáží plosek nohou, bylo to úžasné, ocitla jsem se v jiné dimenzi, ze které jsem se vracela zpět jen když jsme narazily na nějakou blokádu. Cítila jsem se úžasně. Odcházela jsem s úsměvem, jako by mi ho někdo namontoval a já ho nemohla sundat J a bylo mi lehce. Na cestu mi Majka ještě přibalila olejíček, který zbyl, protože byl namíchán pouze pro mne.  Dopředu jsem si zařídila, že už ten den nebudu nic dělat, aby masáž nevyšla vniveč, ale bylo to celkem zbytečné, protože hned jak jsem dorazila domů, tak jsem usnula jako špalek. Chtěla jsem manželovi o všem vyprávět, ale usnula jsem v půlce slova a prý jsem hloubala tak hluboce jako děda Lebeda J. Majka říkala, že je zvědavá co se mi bude zdát. To bohužel nemohu sloužit, něco se mi zdálo, ale spala jsem tak hluboce, že si nic nepamatuju. Ráno jsem se zbudila plná energie a bylo mi strašně fajn. Hned jsem se objednala na další masáž, která se už blíží a já se moc těším, protože jsem už zase ve fázi, kdy potřebuju doplnit energii.

Moc děkuji Majko, jsem ráda, že jsem měla tu možnost tě na své cestě životem potkat.

Katka Sýkorová, Děčín